Sort by
  • ReBroken

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Consecration

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★

  • The Estate

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • 5 Seconds of Summer: The Feeling of Falling Upwards - Live from Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★

  • Beast

    ★★

  • Easter Sunday

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Glorious

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★