• Love, Guaranteed

    ★½

  • Chemical Hearts

    ★½

  • Escape Room

    ★½

  • The Half of It

    ★½

  • (500) Days of Summer

    ★½

  • Gemini Man

    ★½

  • Lady and the Tramp

    ★½

  • The Bourne Legacy

    ★½

  • Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure

    ★½

  • Fifty Shades of Grey

    ★½

  • Barbie & Her Sisters in A Pony Tale

    ★½

  • Barbie in Princess Power

    ★½

  • Barbie: A Fairy Secret

    ★½

  • Barbie Presents: Thumbelina

    ★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★½

  • The Platform

    ★½

  • No Strings Attached

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★½