• Enola Holmes

    ★★½

  • Knight and Day

    ★★½

  • Archive

    ★★½

  • Mad Max

    ★★½

  • The Wedding Planner

    ★★½

  • American Made

    ★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★½

  • The Adjustment Bureau

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Contagion

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★½

  • Barbie Video Game Hero

    ★★½

  • Barbie: Star Light Adventure

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Pixie Hollow Bake Off

    ★★½

  • Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

    ★★½

  • Ender's Game

    ★★½