• Mary Queen of Scots

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Mulan

    ★★

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★

  • Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★

  • Yesterday

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Non-Stop

    ★★

  • Tini: The New Life of Violetta

    ★★

  • Hidden Figures

    ★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Barbie: Spy Squad

    ★★

  • X-Men: First Class

    ★★

  • Barbie and the Secret Door

    ★★

  • Barbie: A Camping We Will Go

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★