• Dumbo

    ★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★

  • Villains

    ★★★½

  • Body at Brighton Rock

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • We Summon the Darkness

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★

  • The Prodigy

    ★★★★

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Reign of the Supermen

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★★

  • Vice

    ★★★½

  • Maelstrom: The Odyssey of Waterworld

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Rampant

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • The Lost Footage of Leah Sullivan

    ★★★★

  • Hunter Killer

    ★★★

  • The Final Wish

    ★★½

  • Malevolence 3: Killer

    ★★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★½

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • The Barge People

    ★★

  • Venom

    ★★★★

  • The Pool

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Hell Fest

    ★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★★★½

  • Extremity

    ★★★½

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Followed

    ★★★

  • Greta

    ★★★★

  • The Predator

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Open 24 Hours

    ★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • The Last Sharknado: It's About Time

    ★★★½

  • 6-Headed Shark Attack

  • Patient Zero

    ★★★

  • Slender Man

    ★★★

  • The Meg

    ★★★★

  • Our House

    ★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★

  • Tales from the Hood 2

    ★★★½

  • Nightmare Cinema

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½