• The Meg

    ★★★★

  • Our House

    ★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★

  • Tales from the Hood 2

    ★★★½

  • Nightmare Cinema

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Cam

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★½

  • The Domestics

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★★

  • The Witch: Part 1. The Subversion

    ★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Gags The Clown

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Await Further Instructions

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

    ★★½

  • Lake Placid: Legacy

    ★★★½

  • The Devil's Doorway

    ★★★

  • Believer

    ★★★★

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Evil Genius

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Rust Creek

    ★★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★

  • Bad Samaritan

    ★★★

  • Super Troopers 2

    ★★★★

  • Rampage

    ★★★½

  • Truth or Dare

    ★★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★½

  • Ghostland

    ★★★★½

  • Children of the Corn: Runaway

    ★★★

  • The Ranger

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • Wildling

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Blood Fest

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 2

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • The Hurricane Heist

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★★

  • Unsane

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • Winchester

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Assassination Nation

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★

  • 12 Strong

    ★½