• The Big Bust Out

    ★½

  • Breach

    ★½

  • Ultraviolet

    ★½

  • 12 Strong

    ★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★½

  • A Breed Apart

    ★½

  • Police Academy: Mission to Moscow

    ★½

  • Fairy Tale Killer

    ★½

  • The Hot Nights of Linda

    ★½

  • Hellions

    ★½

  • Show Yourself

    ★½

  • The Hatching

    ★½

  • Shark Lake

    ★½

  • Wrong Turn 6: Last Resort

    ★½

  • Wrecker

    ★½

  • Army of Frankensteins

    ★½

  • Jersey Shore Shark Attack

    ★½

  • Paranormal Entity

    ★½