Lyndell Clark has rated 108 films ★★½ .

  • Castle Freak

    ★★½

  • The Girl in Room 2A

    ★★½

  • Horizon Line

    ★★½

  • Grizzly II: Revenge

    ★★½

  • Berserker

    ★★½

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★½

  • Island of Blood

    ★★½

  • The Pale Door

    ★★½

  • The Dead Pool

    ★★½

  • The Hills Run Red

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½

  • Black Christmas

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • One Eyed Girl

    ★★½

  • Jeepers Creepers 3

    ★★½

  • Urban Explorer

    ★★½

  • Class of Nuke 'Em High 3: The Good, the Bad and the Subhumanoid

    ★★½

  • Rabid

    ★★½