• Deep Blood

    ★★

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

    ★★

  • The Reckoning

    ★★

  • Dark Tower

    ★★

  • Blood Sisters

    ★★

  • Smiley Face Killers

    ★★

  • Night of the Demons

    ★★

  • Resident Evil: Apocalypse

    ★★

  • Blood Vessel

    ★★

  • Let's Scare Julie

    ★★

  • Primitives

    ★★

  • Lake Placid 2

    ★★

  • Rogue

    ★★

  • The Barge People

    ★★

  • The Vineyard

    ★★

  • Silent Hill: Revelation 3D

    ★★

  • Sand Sharks

    ★★

  • Tiger House

    ★★