Lyndell Clark has rated 637 films ★★★½ .

  • The Sum of All Fears

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Clear and Present Danger

    ★★★½

  • Five Dolls for an August Moon

    ★★★½

  • The Toll

    ★★★½

  • The Girl Who Knew Too Much

    ★★★½

  • Dracula's Dog

    ★★★½

  • The Fifth Cord

    ★★★½

  • When a Stranger Calls Back

    ★★★½

  • All the Colors of the Dark

    ★★★½

  • Doctor Mordrid

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The French Sex Murders

    ★★★½

  • Don't Panic

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½