• Last Gasp

    ★★★

  • Rush Week

    ★★★

  • The Night Strangler

    ★★★

  • Naked Girl Killed in the Park

    ★★★

  • Adrenalin: Fear the Rush

    ★★★

  • Crazy Desires of a Murderer

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • War of the Colossal Beast

    ★★★

  • The Wax Mask

    ★★★

  • The Police Are Blundering in the Dark

    ★★★

  • Trauma

    ★★★

  • Come Play

    ★★★

  • Cthulhu Mansion

    ★★★

  • The Hanging Woman

    ★★★

  • Paganini Horror

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • The McPherson Tape

    ★★★

  • The Vast of Night

    ★★★