Lyndell Clark has rated 561 films ★★★★★ .

  • Coneheads

    ★★★★★

  • The Hunt for Red October

    ★★★★★

  • The House on Sorority Row

    ★★★★★

  • Lou

    ★★★★★

  • Beverly Hills Cop

    ★★★★★

  • National Lampoon's Loaded Weapon 1

    ★★★★★

  • Back to the Future Part II

    ★★★★★

  • Lake Placid

    ★★★★★

  • Rogue

    ★★★★★

  • Little Monsters

    ★★★★★

  • Private Parts

    ★★★★★

  • The Goonies

    ★★★★★

  • The Crazies

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Primal Rage

    ★★★★★

  • Audition

    ★★★★★

  • Unforgiven

    ★★★★★