Sort by
  • Desiderium

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Flying Sailor

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Nailhitter

  • Young Love In a Dirty Place

  • Magnetic Fields

    ★★★★

  • Pack of Sheep

    ★★★½

  • Into the Circle

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Flik Flok

    ★½

  • Beauty

  • Dune

  • Vortex

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Leylak

    ★★★★

  • Our Mine

  • Playlist

    ★★★

  • Thine Own Self

  • medicament

  • Save Ralph

  • Zenith

  • On / Off

  • Artifice

  • (AB)Normal

    ★★½

  • Dreams I Recall

    ★★★★½

  • To Kill a Truth

  • Sheets

  • Hourglass

    ★★★★½

  • The Great Outdoors

  • Amour

  • 自由

  • Hope

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Migrants

  • Incident at School

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Boy and the Ball

  • Apples

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • You Wouldn’t Understand

  • Fly

  • Doublespeak

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Bath Tub

    ½

  • Little Miss Fate

  • As You Sleep the World Empties

    ★★★★

  • Man 2020

    ½

  • The Willoughbys

    ★★

  • The Seeker

    ★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★½

  • The Ephemeral

    ★★★

  • There Is No Evil

    ★★★★½

  • All Hands on Deck!

    ★★★½

  • Digger

    ★★★★

  • Murder!

  • The End Of Death

  • Distances

    ★★★½

  • Nasir

    ★★★★

  • The Heist of the Century

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale