• Worzel Gummidge: Twitchers

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Hunt for Bible John

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★

  • Queen of Speed

    ★★★★

  • Father Christmas Is Back

  • Worzel Gummidge: Guy Forks

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • In the Shadow of 9/11

    ★★★½

  • Wirecard: The Billion Euro Lie

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Crime of the Century

    ★★★★

  • I Am Alfred Hitchcock

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Raising a School Shooter

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Playing with Sharks

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • DeLorean: Back from the Future

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Steve McQueen: The Lost Movie

    ★★★½

  • Worzel Gummidge: Saucy Nancy

    ★★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★

  • Stirling Moss: The Uncrowned King of F1

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Candy Cane Christmas

    ★★

  • King Rocker

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • Rose

    ★★½

  • Totally Under Control

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★