RSS feed for Paul
  • Cujo

    ★★★

  • Bubba Ho-tep

    ★★★½

  • Halloween: Resurrection

  • The Unborn

    ★★★

  • The Shining

    ★★★★★

  • Late Night Trains

    ★★★½

  • The Horseman

    ★★★★

  • From a Whisper to a Scream

    ★★

  • The Woman

    ★★★½

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★

  • 1922

    ★★½

  • Sinister

    ★★★

  • The Quiet Family

    ★★★½

  • Night School

    ★★★½

  • Excision

    ★★½

  • Beyond the Black Rainbow

    ★★★½

  • 28 Weeks Later

    ★★★

  • High Tension

    ★★★