RSS feed for Paul

Paul has rated 177 films released in the 1990s.

  • Trespass

    ★★★

  • Showdown in Little Tokyo

    ★★½

  • Robot Wars

    ★★

  • Point Break

    ★★★

  • Maverick

    ★★★

  • Broken Arrow

    ★★½

  • American Samurai

    ★★★

  • The Dark Half

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Unborn

    ★★★

  • The Quiet Family

    ★★★½

  • Uncle Sam

    ★★★

  • Office Killer

    ★★★½

  • Innocent Blood

    ★★★

  • Silent Night, Deadly Night 5: The Toy Maker

    ★★

  • Ravenous

    ★★★½

  • Night Terrors

  • Alligator 2 - The Mutation

    ★★