RSS feed for Paul

Paul has rated 416 films ★★ .

  • Loser Takes All

    ★★

  • Christmas Miracle in Caufield, U.S.A.

    ★★

  • Robot Wars

    ★★

  • Pandorum

    ★★

  • Zotz!

    ★★

  • Final Score

    ★★

  • Fascination

    ★★

  • A Breed Apart

    ★★

  • Doctor Who: The Edge of Destruction

    ★★

  • Shocker

    ★★

  • Rock 'n' Roll Nightmare

    ★★

  • Book of Shadows: Blair Witch 2

    ★★

  • From a Whisper to a Scream

    ★★

  • The Editor

    ★★

  • Bloody Moon

    ★★

  • Silent Night, Deadly Night 5: The Toy Maker

    ★★

  • She-Wolf of London

    ★★

  • Island of Death

    ★★