RSS feed for Paul

Paul has rated 24 films released in 1993.

  • Beretta's Island

    ★½

  • Robot Wars

    ★★

  • The Dark Half

    ★★★

  • Night Terrors

  • The Airzone Solution

    ★★½

  • Hard Target

    ★★★

  • Iron Monkey

    ★★★★

  • Tai-Chi Master

    ★★★½

  • Return of the Living Dead 3

    ★★★

  • Body Melt

    ★★½

  • Necronomicon

    ★★½

  • Matinee

    ★★★

  • Body Snatchers

    ★★★½

  • Last Action Hero

    ★★★½

  • Schindler's List

    ★★★★

  • Carnosaur

    ★½

  • Dollman vs. Demonic Toys

    ★★

  • When a Stranger Calls Back

    ★★★★