RSS feed for Paul

Paul has rated 17 films released in 1997.

  • Office Killer

    ★★★½

  • Cure

    ★★★½

  • Batman & Robin

    ★★

  • The Game

    ★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★

  • Tomorrow Never Dies

    ★★★

  • A Gun for Jennifer

    ★★★½

  • Nazis: A Warning from History

    ★★★★½

  • Good Burger

    ★★

  • Jack Frost

  • Contact

  • Alien Resurrection

    ★★½

  • Jackie Brown

    ★★★★

  • Starship Troopers

    ★★½

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★½

  • Event Horizon

    ★★★