• In & of Itself

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Throat Notes

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Education

    ★★★★½

  • Your Honor

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Dream of a Dog

    ★★★

  • 11 Minute Whambam 90’s Ride!

    ★★★★

  • Waiting

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★★

  • Earwig and the Witch

    ½

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★½

  • Soul

    ★★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Wormholes

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Coming Out

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Dirty Laundry

    ★★½

  • Laurel Canyon

    ★★★★½

  • Sébastien Tellier on Paris' Rooftop

    ★★★½

  • The Stories That Prepared Us

    ★★★★

  • Motorcycle Drive By

    ★★½

  • When I Write It

    ★★★½

  • Toto

    ★★★½

  • The Light Side

    ★★★

  • Egg

    ★★½

  • Out

    ★★★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • New York New York

    ★★★½

  • Skeleton Landlord

    ★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★½

  • Waiting

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Circus Person

    ★★★

  • The Incredible Theft of Celine's Beloved

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • The Plot Against America

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Belgravia

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Mulan

    ★★★

  • Devs

    ★★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • La vita nuova

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½