• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Freaky

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • After We Collided

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The High Note

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Downhill

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • Cats

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★

  • Staging Christmas

    ★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Falling Inn Love

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Murder Mystery

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★

  • Wine Country

    ★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★

  • After

  • Amy Schumer: Growing

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • Late Night

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Escape at Dannemora

    ★★★★★

  • Night School

    ★★½

  • Wild Rose

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • Life of the Party

    ★★★

  • Overboard

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Tully

    ★★★