Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Wrought

    ★★★★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • X

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Danni and The Vampire

    ★★★★

  • The Seed

    ★★

  • Jack and Jill

    ½

  • You Are Not My Mother

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Black Book

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Baphomet

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Doll Face

    ½

  • The Mad Hatter

    ★★

  • Fountaine and the Vengeful Nun Who Wouldn't Die

    ★★★½

  • House of Shadows

    ½

  • Sungazer

    ★★★★★

  • Angels Fallen

  • The Devil's Mark

  • Dark Waters

    ★★

  • Killer Sofa

    ★★½

  • Winter's Blood

    ★★★

  • Dementer

    ★★

  • Hellarious

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Moon of the Blood Beast

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Watch If You Dare

    ½

  • Beside Me

    ★★★

  • The VelociPastor

    ★★★★½

  • Slender Man

    ½

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★½

  • Selfie from Hell

    ½

  • The Long Walk

    ★★½

  • A Cure for Wellness

    ★★½