Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Swarm

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Daisy Jones & the Six

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Mutt

  • PLAN C

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Albion Rose

  • Green Pools

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Fleishman Is in Trouble

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The People's Joker

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Sr.

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Nomotopowell

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Ms. Marvel

  • Irma Vep

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer