Naomi has logged 12 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Circle

Circle

2015
×
★★
Edit this entry  
21
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Adrift

Adrift

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry