Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
Dog

Dog

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
29
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Cyrano

Cyrano

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Scream 2

Scream 2

1997
×
Read the review Edit this entry  
03
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Cargo

Cargo

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Footloose

Footloose

1984
×
Read the review Edit this entry  
13
A Mighty Wind

A Mighty Wind

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Green Room

Green Room

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry