Sort by
  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Haaland: The Big Decision

    ★★

  • Si ingenting

    ★★

  • War Sailor

    ★★★

  • From.Beyond

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vegg Vegg Vegg

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • La Jauría

    ★★

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★★

  • War Pony

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Off The Rails

    ★★

  • Alt for Norge

    ★★★★

  • Million Dollar Pigeons

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Girl Gang

    ★★★★

  • No Place Like Home

    ★★

  • Long Flat Balls III

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Crows Are White

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • A Piece of Sky

    ★★★★

  • Rimini

    ★★★

  • The Territory

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Name of the Game

    ★★★

  • The Subharchord – A Future That Never Happened

    ★★★★★

  • Sommerbarna

  • Stories from the Shower

  • The Outlaws

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Tropaion

  • Banana

  • Squid Game

    ★★★

  • Nothing to Laugh About

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Young And Afraid

  • The Trip

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • a-ha: The Movie

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Why I Dance

    ★★★

  • Indigenous Police

  • The Play of Everyman

  • Trust Me

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Raise the Bar

    ★★★★

  • Seyran Ateş: Sex, Revolution and Islam

    ★★★

  • Shoplifters of the World

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Guarding Fires

  • The Quest for Tonewood

    ★★★