• The Whole Nine Yards

    ★★★★

  • The Whole Ten Yards

    ★★★★

  • The Door

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Move On

    ★★★

  • Now

    ★★★½

  • Bleeder

    ★★★★

  • Polar

    ★★★

  • The Salvation

    ★★★★

  • Charlie Countryman

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★★★

  • F9

    ★★

  • The Caretaker

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★