Sort by

britt has logged 20 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Don't Let Go

Don't Let Go

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Crooked House

Crooked House

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
AWOL

AWOL

2016
×
★★½
Edit this entry  
17
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Kitchen

The Kitchen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Edit this entry  
10
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cuban Fury

Cuban Fury

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
It

It

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★½
Edit this entry  
04
Eagle vs Shark

Eagle vs Shark

2007
×
★★★½
Edit this entry  
03
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry