liv has logged 14 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
I'm Here

I'm Here

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Trixie Mattel: Moving Parts

Trixie Mattel: Moving Parts

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Running on Empty

Running on Empty

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Dumb: The Story of Big Brother Magazine

Dumb: The Story of Big Brother Magazine

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Walking Tall

Walking Tall

2004
×
★★★½
Edit this entry  
04
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Buddy Games

Buddy Games

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry