Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Bed Rest

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Next Exit

    ★★★★★

  • The Beasts

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Before, Now & Then

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Cinema Sabaya

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★