Olivia has logged 16 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Palo Alto

Palo Alto

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Edit this entry  
22
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
American Pie 2

American Pie 2

2001
×
★★
Edit this entry  
20
American Pie

American Pie

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Garden State

Garden State

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
17 Again

17 Again

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ghost

Ghost

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Killers

Killers

2010
×
★★½
Edit this entry