Jared has logged 22 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Greatest Show on Earth

The Greatest Show on Earth

1952
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Gone with the Wind

Gone with the Wind

1939
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Argo

Argo

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Marty

Marty

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fyre

Fyre

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rain Man

Rain Man

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry