Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Castle

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★½