Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Kandahar

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Sick

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★½

  • Blonde

  • Pinocchio

    ½

  • My Son Hunter

    ½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Irma Vep

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½