• Navy Seals

  • Waxwork

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Body Melt

    ★★★

  • The Beyond

    ★★★★★

  • Isolation

    ★★★

  • The Dead Zone

    ★★★★

  • Climax

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dead & Buried

    ★★★½

  • Tales from the Crypt: Demon Knight

    ★★★★½

  • The Borderlands

    ★★½

  • Curtains

    ★★★

  • The Stuff

    ★★★

  • The Golem

    ★★★

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ½

  • The Lair of the White Worm

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½