Yousef has written 10 reviews for films rated ★★★ .

  • The Last Duel

    The Last Duel

    ★★★

    Evil Ridley Scott be like
    The First Duel

  • Black Widow

    Black Widow

    ★★★

    It was all going good and I enjoyed my time during the most of this movie
    But then you decided to go for... What the fuck even was that?

  • Wrath of Man

    Wrath of Man

    ★★★

    لو ساعتين الفيلم كلهم عبارة عن المشهد بتاع چوني كاش عمال يتكرر كان هيبقي احسن من الفيلم نفسه

  • Judas and the Black Messiah

    Judas and the Black Messiah

    ★★★

    يعني انتو كلتو دماغ امي بالفيلم دا و علي الفاضي

  • Chaos

    Chaos

    ★★★

    كنت عايز اقابل خالد صالح بعد عرض الفيلم دا و فيلم الريس عمر حرب و اعرف اذا كان جاله ديسك ولا لا

  • Enola Holmes

    Enola Holmes

    ★★★

    Not so bad... Not so good

  • Portrait of a Lady on Fire

    Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

    دي بضاني هي اللي on fire

  • First Man

    First Man

    ★★★

    *فيديو احمد زكي يتألم من بضانه*

  • The Untouchables

    The Untouchables

    ★★★

    الفيلم لسة في مشاكل دي بالما المعتادة من ضعف الحوارات و استخدام الForeshadowing اللي محدش طلبه زود عليه قرارات غريبة في المونتاج في بعض المشاهد والحق يتقال انا كنت بتفرج من منطلق ان الست الوالدة مرشحهولي عشان كيفن كوستنر :''
    بس اللي غطي فعلا علي معظم العيوب دي في رأيي هو ساوندتراك العظيم انيو موريكوني اللي حبيته اكتر من الفيلم نفسه
    غير ان الفيلم نفسه في اداءات ممتازة من ناس زي كيفن كوستنر و شون كونيري و دي نيرو

  • Sicario

    Sicario

    ★★★

    سيناريو بفكرة ممتازة + مخرج ممتاز + ممثلين ممتازين = فيلم بتجاهد فيه انك متنمش بسبب الرتم المميت اللي فيه