Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Great Seduction

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • Divine Intervention

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • The (Almost) Legends

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Where the Tracks End

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • ¡Que viva México!

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Radical

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Noise

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★