Sort by

Puff has logged 19 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Princess Protection Program

Princess Protection Program

2009
×
★★★
Edit this entry  
28
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Attack of the Killer Donuts

Attack of the Killer Donuts

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Space Chimps

Space Chimps

2008
×
★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Inside the Mind of a Cat

Inside the Mind of a Cat

2022
×
★★★★
Edit this entry  
23
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Monster High: Ghouls Rule

Monster High: Ghouls Rule

2012
×
★★★
Edit this entry  
21
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Treasure Island

Treasure Island

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bartok the Magnificent

Bartok the Magnificent

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Anastasia

Anastasia

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
MirrorMask

MirrorMask

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★★
Edit this entry  
06
Agent Toby Barks

Agent Toby Barks

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Hard Ticket to Hawaii

Hard Ticket to Hawaii

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry