• Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spring Breakers

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★½

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Redemption Day

    ★★

  • The Santa Clause

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Alexander

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★