Sort by
  • The Trouble with KanYe

    ★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • He's All That

  • Free Guy

  • Billie Eilish: Up Close

  • Black Widow

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Zack Snyder's Justice League

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

  • Tenet

  • An American Pickle

  • Hamilton

    ★★★★★

  • 100% Wolf

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • Extraction

  • The Willoughbys

  • The Way Back

  • Palm Springs

  • Promising Young Woman

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Spree

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

  • Little Women

  • 1917

  • Blue Story

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

  • Marriage Story

  • Airplane Mode

  • Spider-Man: Far from Home

  • Weathering with You

  • Child's Play

  • Toy Story 4

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Diego Maradona

  • Rocketman

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Wonder Park

  • Long Shot

  • Captain Marvel

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale

  • Doctor Who: The Woman Who Fell to Earth

  • Johnny English Strikes Again