onur has logged 16 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Edit this entry  
16
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mirror

Mirror

1975
×
Edit this entry  
12
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★
Edit this entry  
11
The Last Samurai

The Last Samurai

2003
×
★★★★
Edit this entry  
11
American Psycho

American Psycho

2000
×
Read the review Edit this entry  
10
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
My Favourite Fabric

My Favourite Fabric

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Us

Us

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry