Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★½

  • Dune: Part Two

  • Madame Web

    ½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Argylle

    ★½

  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • ted

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Mooned

  • Silent Night

    ★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Freud's Last Session

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Migration

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Foe

    ★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★½

  • Dicks: The Musical

  • Memory

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • Origin

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • The Monk and the Gun

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Promised Land

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Strays

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½