Sort by

Ismael has logged 13 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Passing

Passing

2021
×
★★★½
Edit this entry  
30
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★
Edit this entry  
16
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Edit this entry  
15
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry