Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Spirited

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Devotion

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½