• Lolita

    ★★

  • Lolita

    ★★

  • Sabrina

    ★★

  • The Way We Were

    ★★★★★

  • Jason X

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • Xtro

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★½

  • Eyeball

    ★★★½

  • Ali G Indahouse

    ★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Manhattan Baby

    ★★

  • Tron

    ★★★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★

  • Ikiru

    ★★★

  • No Retreat, No Surrender

    ★★★