Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Pride and Prejudice

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Scary Movie

    ★★

  • What Ever Happened to Baby Jane?

    ★★★★★

  • Drowning Love

    ★★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • A Room with a View

    ★★½

  • Gone with the Wind

    ★★

  • Barry Lyndon

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★