Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • El Conde

    ★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • The Golden Boy

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Goliath

    ★★★★

  • Full Circle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Bad Things

    ★½

  • Big George Foreman

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Drops of God

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • From Black

  • Tetris

    ★★★

  • Being Mary Tyler Moore

  • Scream VI

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Perpetrator

  • The Strays

    ★★

  • Consecration

    ★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

  • Infinity Pool

    ★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Sanctuary

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Alice, Darling

    ★★

  • Sick

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Baby Ruby

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★