• The Three Musketeers

    ★★½

  • Déjà Vu

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Seance

    ★★

  • The Woman in the Window

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Saw

    ★★★★

  • Mainstream

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Cruel Intentions

    ★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★½

  • Immortal Beloved

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★