Sort by
  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Ledge

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • No. 10

    ★★★★★

  • Squid Game

  • Yuni

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★