Sort by
  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

  • Morbius

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★